DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 13.11.2019 19:49:32 

oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

Utkání roku se blíží!

19.09.2012 - Jakub Dvořák


Utkání roku se blíží. Holubice si to rozdají s Roztokami. Oba týmy již nějaký ten pátek pomýšlejí na postup do Okresního Přeboru. Nejdříve Jíloviště, poté Zbuzany a kdo letos? Pár slov o tomto důležitém utkání pronesl i stálý člen základní sestavy František Blažek.

 

 Hladových týmů je rozhodně víc než dost. O postup se chtějí poprat v Kazíně, Dobřichovicích a dobré postavení v tabulce má Kosoř.
 Celkem se na postup hlásí pět týmů. Z toho vážnými kandidáty jsou právě Holubice a Roztoky. V současné době je dělí pětibodový rozdíl, v případě výhry v sobotu 29.09 2012 by tyto dva týmy dělily pouhé dva body. Dá se tedy říci, že v sobotu se odehraje utkání o všechno. Utkání, které nám hodně napoví, jak se letošní sezóna bude vyvíjet. Hodně zajímavý dopad bude mít na tabulku také výsledek z duelu Dobřichovic a Kazína, toto utkání se odehraje také o tomto víkendu.
Holubice jdou do utkání po prohře s Dobřichovicemi. I když, tým nastoupil ve slabší sestavě, čelil domácím tvrdě, proti Roztokům by měla být sestava silnější a v brance by se měl objevit David Hajda.
Roztoky jsou v herní pohodě. Po čtyřech utkání mají na kontě dvanáct bodů. V posledním utkání porazily vysoko 4:1 Třebotov. Trenér Šarlinger moc nadšený z posledního utkání nebyl a můžeme si být jisti, že tým v sobotu podobný výsledek nezopakuje.

Poslední utkání dopadlo výhrou Roztok 0:3.

Holubice 0:3 Roztoky
Sestava: Hajda- Mára, Valtr Jar., Levinský, Blažek - Vosáhlo,Helebrant, Židoň, Šindelář- Volf, Valtr Jiří 
Náhradníci: Bláha, Soukup, Zmrzlík

 

 

 

Fando , v sobotu tebe a zbytek týmu čeká veledůležité utkání v boji o postup, co myslíš, že je potřeba zlepšit a co naopak funguje, když vezmeme v potaz poslední utkání v Dobřichovicích?

Tak především si myslím, že když nehraje Koky tak nedokážeme dát gól, takže bude záležet, jestli bude hrát nebo ne. Bez něj můžeme přehrávat kohokoli, ale nevyhrajeme...
 

Roztoky mají vítěznou šňůru, od prvního kola neztratily ani bod, mají Holubice dost sil a kvality na to, být tím prvním mužstvem kdo to přetrhne?

Porazit se dá kdokoli, bude záležet na mnoha faktorech, ale nám stejně nic jiného nezbývá než vyhrát, abychom byli ve hře o postup.

Vyplácí se Holubicím nastolený trend nového trenéra?

Myslím si, že ano. Mě trenér už trénoval ve Velvarech, takže jsem věděl co od něho čekat. Tréninky má velmi dobré, mě i celému týmu prospěly. Ohledně taktiky se snaží s námi hrát jiný systém, než jsme hráli předtím. Uvidíme časem, jestli to povede k úspěchu.