DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 13.11.2019 19:49:32 

oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

Holubice 8:2 Řevnice

07.05 2013 - Jakub DvořákHolubice nedaly Řevnicím šanci
 

HOLUBICE -Holubice po důležité výhře v Roztokách (3:4) porazily doma Řevnice. Ty si z Holubic odvezly osmi gólový příděl. Jen málo chybělo k ponižující „desítce“, výsledek mohl skončit daleko výrazným rozdílem.

Výhru zařídilo úderné duo Jiří Valtr a Ivan Štofl. Jirka dal pět branek, Ivan si připsal „jen“ tři. Tým utkání zvládl bez větších problémů až na dvě inkasované branky. Obě pramenily po našich zbytečných chybách. U jednoho byl František Blažek, poté co nedokázal odehrát míč do bezpečí, se míče zmocnil hostující útočník a dostal se až před brankáře Hajdu. Ten už brance nedokázal zabránit. Druhá branka přišla potom, co se hosté dostali po levé straně až na dostřel naší branky a pokus jednoho z hostů skončil s pomocí teči Jardy Valtra v brance. Jinak nelze našemu týmu nic vyčíst. Tým předvedl pohledný výkon a osm vstřelených branek je toho důkazem.

Důležitý je zisk tří bodů a upevnění si prvního místa. Skvělý výkon v tomto utkání podali Jiří Valtr s Ivanem Štoflem. Do dobré formy se dostává Kirill Prilepski a špatně nezachytal ani David Hajda. Pozitivem je také nasazení mladých hráčů ve druhé půli. Zahráli si Lukáš Vaigl, Jakub Dvořák a Jan Soukup. Další utkání, které následuje je dohrávka s Dobříčí. Zda si tým navýší náskok, nebo zaváhá, se dozvíme ve středu 1. května.

 

Holubice : Řevnice 8:2 (4:1)
Branky:
Valtr Jiří 5x, Štofl 3x
Sestava: Hajda – Blažek, Valtr Jar(Dvořák)., Bláha(Soukup) – Helebrant, Mára – Prilepski, Krejčí, Bouška
(Vaigl) – Štofl, Valtr Jiř.
Náhradníci: Dvořák, Gabzdyl, Fassman, Vaigl, Soukup, Levinský