DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 13.11.2019 19:49:32 

oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

Tuchoměřice 5:1 Holubice

9. září 2014 - Jakub Dvořák


 

Tvrdý dopad na zem! Tuchoměřice nám nasázely 5 gólů

 

TUCHOMĚŘICE - Pětigólovým přídělem skončilo sobotní utkání v Tuchoměřicích. Ze tří utkání mají svěřenci Romana Slavíčka pouze tři body. Ačkoli je soutěž teprve na začátku a není důvod k panice, na pohled tento ne zrovna lichotivý fakt, není zrovna hezký.

Utkání začalo zvláštním způsobem. Do tlaku se dostávalo spíše mužstvo z Holubic, než to Tuchoměřice. První branku však vstřelili domácí po chybě naší obrany. Tým se sotva oklepal, přišel druhý zásah do holubické branky. Tentokrát z brejku, který opět špatně pokryla defenziva Holubic. Holubice ale dokázaly ještě do konce prvního poločasu vyústit svůj tlak ve vstřelený gól. Z voleje trefil přesně míč, asi nejzkušenější hráč Holubic, Pavel Bouška.

Druhý poločas pokračoval podobně. Holubice sice na chvíli domácí zavřely na jejich polovině, ale důležitý vyrovnávací gól jim prostě nebyl přán. Přišel výpadek koncentrace a Tuchoměřice opět předvedly, že brejky mají skvěle propracované. Domácí třikrát utekli a třikrát se radovali z gólu. Holubičtí hráči si naopak na tuchoměřické obraně mohli zuby vylámat. Utkání tak skončilo výsledkem 5:1 pro domácí mužstvo.

Kdybych měl utkání zhodnotit i s odstupem pár dní, tak mě nenapadají jiná slova, než chaos, bída a krize. Jistě si řeknete: „Vždyť Čisovicím doma nasázeli pět gólů, tak jaká krize,“ jenže kdo to utkání neviděl, nemůže soudit. Už proti Čisovicím to nebyl dobrý výkon a trápení se prokázalo až na Tuchoměřickém mužstvu. Je otázka, co se s týmem, který loni trápil většinu mužstev, stalo. Vždyť jediný, kdo odešel je útočník Ivan Štofl, jinak tým zůstal pohromadě. Navíc se uzdravil Vladimír Helebrant. Velmi důležitý hráč po všech stránkách. Je možné, že týmu se prostě nedaří a určitá krize je, ale chtělo by to ji co nejdříve zažehnat. Zaspat začátek soutěže, by nemuselo být zrovna dvakrát dobré. O velmi důležité tři body se Holubice doma poperou v sobotu se štěchovickým béčkem. Doufejme, že tým utkání zvládne a že se fanoušci dočkají i pohledného fotbalu, který byl v Holubicích dříve k vidění.

Tuchoměřice - Holubice 5:1 (2:1)
Branky:
Bouška