DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 13.11.2019 19:49:32 

oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

Měchenice 0:3 Holubice

14. října - Jakub Dvořák


 

Holubice přivezly první body z venku!

 

MĚCHENICE – Tak se to přece jen povedlo. Fotbalisté Holubic získali první tři body na hřišti soupeře. V sobotním utkání vyhráli v Měchenicích rozdílem tří branek a k dobrému výkonu navíc přidali ještě udrženou nulu.

Utkání začalo zvýrazněnou aktivitou obou mužstev, až se postupně Holubice usadily na míči a diktovaly tempo hry. Výsledkem bylo několik nadějných akcí, ale bohužel s nepřesnou finální fází. K velké šanci se dostal obránce Jaroslav Valtr, který dvakrát z větší vzdálenosti ohrozil brankáře a jeden jeho pokus skončil dokonce na tyči. Do vedení poslal Holubice Kirill Prilepski. Ve vápně se dostal k míči a klasickým bodlem překonal domácího brankáře. Druhou branku vstřelil Jiří Valtr. A nebyla to žádná dorážečka. Holubický útočník si za velkým vápnem zpracoval míč a chytrým obloučkem s pomocí brankové konstrukce překonal domácího brankáře.

Do druhého poločasu se dostal ze střídačky Jana Hovězák. Posunul se na hrot k Jiřímu Valtrovi a Kirill Prilepski se stáhl na levý kraj zálohy místo vystřídaného Luboše Vosáhla. Hovězák okamžitě zaměstnával obranu domácích a svojí aktivitou se snažil vybojovat míče pro svého spoluhráče. Několikrát se mu to povedlo, ale v zakončení měl Jiří Valtr smůlu. Samotný Hovězák nastřelil po individuální akci tyč měchenické branky. Domácí se také snažili ohrozit našeho brankáře Jurka, ten si ale všechny pokusy měchenických hráčů pohlídal a vychytal si svoji druhou nulu v soutěži. V závěru ještě po závaru před brankou doklepl Valtrův pokus do branky záložník Jakub Židoň. Holubice si tak poprvé připsaly venkovní výhru a připsaly si velmi důležité tři body.

 

Měchenice - Holubice 0:3 (0:2)
Branky:
Prilepski, Valtr Jiří, Židoň