Holubice 2:0 Štěchovice B

15. září - Jakub Dvořák

Tři body a skoro po roce udržená nula! Holubice vyhrály nad Štěchovicemi 2:0

HOLUBICE – Tři body opět zůstaly po jednozápasové odmlce doma! O vítězství 2:0 nad Štěchovicemi B rozhodly branky Pavla Rodra a Jiřího Valtra. A jako bonus ještě s nulou. Naposledy se to povedlo Janu Karfilátovi na podzim roku 2013. Nyní ji však vychytala nová brankářská jednička Jakub Jurko.

V prvním poločase měly převážně více ze hry domácí Holubice. Štěchovice pouze bránily svoji branku před ofenzivními choutky holubických hráčů. Dařilo se jim to celkem statečně. Holubice dlouho nemohly branku hostí vůbec ohrozit. Až ve 32. minutě to na sebe vzal záložník Pavel Rodr a střelou zpoza vápna překonal brankáře Štěchovic. Ten na střelu, která těsně před ním skočila, neměl šanci. Z první půle to bylo vše.

Ve druhém poločase padla jen jedna branka. V 88. minutě se trefil po centru Františka Čížka kapitán Jiří Valtr a uklidnil tak holubické fanoušky i spoluhráče. Tomu všemu však předcházela událost z 67. minuty, kdy obránce Jan Moravec neproměnil pokutový kop. Soupeř jako kdyby ožil a dělal Holubicím problémy. Vše však uklidnil svým gólem právě Jiří Valtr. Skvělé zákroky předvedl také brankář Jakub Jurko a podržel tak svůj tým.

Výhra a především zisk tří bodů je pro mužstvo velmi důležitá věc. V příštím utkání nás čeká Choteč, se kterou nemáme rozhodně dobrou bilanci. V posledních utkání nás vždy porazila. Utkání začíná v sobotu v půl páté na hřišti v Chotči.

Holubice - Štěchovice B 2:0 (1:0)
Branky: Rodr, Valtr Jiří