DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 13.11.2019 19:49:32 

oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

Holubice 4:1 Přílepy

22.10.2012 - Jakub Dvořák


Holubice se po remíze ve Zbuzanech utkaly doma s Velkými Přilepy. S klubem, který je kousek od Holubic se v posledních zápasech nedařilo vyhrát. To trenér Šarlinger odmítal připustit a bral jen tři body. Také se jich od svého týmu dočkal. 

 

Holubice rozhodly o utkání již v prvním poločase. Smolařem utkání byl holubický záložník Ladislav Šindelář, když z pár metrů překopl branku vysoko nad. Na branku se čekalo až do 23. minuty. To jako kdyby se vysypal pytel s góly. Nejprve se trefil hlavou z rohu Kirill Prilepski, jehož míč pomalu trefil a odrazil se do branky. Druhý zásah přišel ve 24. minutě. Zaváhání brankáře využil chytře Tomáš Krejčí a z dálky zavěsil a do třetice všeho dobrého se ve 26. minutě trefil druhý nejlepší střelec soutěže Jiří Valtr. Byl to jeho desátý gól v této sezóně. Poté se zapojili do hry hosté, ale nic nebezpečného si nevytvořili. Snad jen hlavičkový pokus z hranice malého vápna, kterému však do branky chyběl metr. Velkou šanci měl po akci Jiřího Valtra i Tomáš Krejčí, ale v jasné tutovce lehkomyslně selhal. Dobrým výkonem se především prezentovala záložní řada, která vyhrávala souboje a tentokrát i byla schopná kombinovat.

Ve druhém poločase se do hry Holubice už tolik nedostávaly. Naopak Přílepy nastoupily do druhého poločasu s neobvyklým brankářem a bývalým hráčem Holubic Tomášem Hrabánkem (záložník) a začaly být pro Holubice nebezpečnými. Vytvořily si několik dobrých příležitostí, které však naštěstí kryl brankář David Hajda. V 52. minutě rozhodčí odpískal spornou penaltu. Tu proměnil František Blažek. To už hosté psychicky neunášeli a atakovali sudího hrubými urážky. Své šance se také dočkali. V 55. minutě dostali možnost zahrávat pokutový kop taktéž a proměnili. Víc branek již nepadlo. Holubice si sice vytvořily několik zajímavých šancí, ale nedokázaly je dotáhnout do konce.  Na hřiště se ve druhé půli dostali David Gabzdyl za Jiřího Valtra, Jan Soukup za Ladislava Šindeláře a Luděk Fassman místo Kirilla Prilepskiho.

 

Holubice – Velké Přílepy 4:1 (3:0)
Branky:
Prilepski, Krejčí, Valtr Jiř., Blažek
Sestava: Hajda – Blažek, Valtr Jar., Dvořák – Mára, Helebrant – Šindelář, Krejčí, Židoň, Valtr – Prilepski
Náhradníci: Soukup, Bláha, Gabzdyl, Fassman, Karfilát

   

Výsledky 9. kolo

  Třebotov Středokluky 2: 2 ( 1: 1)
Branky: Faflík Jan, Žák Martin - Plichta Michal 2
 
  Holubice V. Přílepy 4: 1 ( 3: 0)
Branky: Krejčí Tomáš, Valtr Jiří, Blažek František, Prilepski Kirill - Procházka;Rozhodčí: Verner Antonín; Delegát: Opatrný Martin
 
  Kazín Zbuzany B 6: 2 ( 1: 0)
Branky: Pech Martin 2, Vašák Lukáš 2, Gottel Adam, Vydra Petr - Smetivý Michal, Přeučil Marek
 
  Jinočany Drahelčice 1: 2 ( 1: 1)
 
  Dobříč Řevnice 4: 4 ( 2: 2)
Branky: Kloubek Jaroslav, Caizl Pavel, Budina Daniel, Horák Lukáš - Sviták Michal, Pitauer Jiří, Wrobel Roman, Pitauer Lukáš
 
  Č. Újezd Roztoky 1: 1 ( 1: 1)
Branky: Kučera Petr - Seidl Petr; Rozhodčí: Sliacký Petr
 
  Kosoř Dobřichovice B 2: 5 ( 2: 4)
Branky: Korynta Libor 2 - nehlášeno 5; Rozhodčí: Kittel Jan