Tuchoměřice 2:1 Holubice

22. září 2015 - Jakub Dvořák

Třetí porážka v řadě. Je na čase se znovu probudit!

HOLUBICE – Dvě výhry a dvě porážky. Taková byla dosavadní bilance Holubic v aktuálním ročníku Okresního přeboru před zápasem v Tuchoměřicích. Po utkání už ale bohužel zní záporně. Tým prohrál 1:2 a připsal si třetí porážku v řadě.

Trenérovi Romanu Slavíčkovi se do sestavy vrátily obě ofenzivní opory. K dispozici měl jak Jiřího Valtra, tak i Daniela Maška. Naopak týmu scházeli obránci Miloslav Mára a Jaroslav Valtr.

Na první branku se v Tuchoměřicích čekalo až do 39. minuty. Domácí totiž využili brejku po holubické standardní situaci a skóre otevřel bývalý fotbalista našeho týmu Martin Volf. Do kabin se tak šlo za stavu 1:0 pro Tuchoměřice.

Ve druhém poločase se náš tým vzchopil na odpověď. Kirill Prilepski připravil šanci pro Jiřího Valtra a ten se nemýlil. V 56. minutě vyrovnal na 1:1. Tento stav trval skoro celé utkání. Změnit ho mohl v 80. minutě záložník Pavel Rodr, ale ve velké příležitosti zklamal.

Ačkoliv domácí neměli výraznou převahu a naše mužstvo bylo aktivnější, ze hřiště odcházelo jako poražené. V 89. minutě se opakovala velmi totožná situace jako u první inkasované branky. Domácí využili rychlého brejku a minutu před koncem nám vstřelili druhý gól.

Holubice tak potřetí v sezoně poznali hořkost porážky.  O to větší zklamání z prohry je, když naše předvedená hra a výkon měly určitou kvalitu. Velká škoda je neproměněných šancí. Ty nás totiž stály tři body před týdnem doma se Zlatníky a v Tuchoměřicích sehrály taky svou roli.

V příštím utkání Holubice vyzvou Jeneč. Dalšího z nováčků v soutěži. Ten je v tabulce třetí od konce, na kontě má tři body a skóre 13:21. Z naší strany však nesmí dojít k jakémukoliv podcenění soupeře. Jasnou povinností jsou tři body, protože dovolit si čtvrtou porážku v řadě a ještě k tomu před vlastními fanoušky na domácím hřišti, by už byla pořádná ostuda.

Tuchoměřice  - Holubice 2:1 (1:0)

Branka: Valtr Jiří
Sestava: Heimrath – Helebrant, Slavíček, Brož, Bouška – Prilepski, Židoň, Rodr, Jurko – Mašek, Valtr Jiří
Náhradníci: Kundrt, Hovězák, Zmeškal, Levinský