DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 13.11.2019 19:49:32 

oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

Dobříč 3:1 Holubice

07.04.2013 - Jakub DvořákHolubice důležité utkání nezvládly, ale dál vládnou

 

DOBŘÍČ - Utkání, které se dohrávalo, kvůli špatným klimatickým podmínkám, se našemu týmu vůbec nepovedlo. Prohráli jsme 3:1 a náskok v tabulce se zmenšil na pouhý bod.

V utkání se náš tým chtěl prezentovat kombinační hrou. Bohužel spolupráce mezi záložní řadou směrem dopředu a dozadu nefungovala tak jak by měla. Dopředu nepodporovala útok, množství nepřesných přihrávek převažovalo a směrem dozadu, bylo žalostné bránění. První branka padla po kiksu Jardy Valtra. Ten špatně v pokutovém území odehrál míč a k naší smůle, se ho na velkém vápně zmocnil domácí útočník. Z první okamžitě vystřelil k tyči a David Hajda neměl šanci. Druhá branka byla podobná. Domácí nás chytře vykombinovali, k tomu když přičteme špatné obsazení hráčů a vyjde z toho opět ten a samý hráč na velkém vápně s daleko více času k zakončení, které bylo velmi podobné jako u první branky. David Hajda se opět jen mohl ohlédnout a lovit míč z branky. Aby to nevypadalo, že hráli jen domácí, Holubice si vytvořily také zajímavé příležitosti. Jenže smůla, kterou měli v zakončení jak Jirka Valtr tak Ivan Štofl byla neskutečná.

Ve druhém poločase jsme začali nakopávat dlouhé centry. Ivan Štofl sklepával a Jiří Valtr měl zakončovat. Bohužel efektivita byla stále slabá. Želízko v ohni vykřesal snížením Jiří Valtr a Holubicím jako kdyby narostla křídla. Zatlačily Dobříč a tvrdě ho ostřelovaly. Jenže ne a ne vyrovnat. Skvělou a snad i totální šanci měl po rohu Ivan Štofl, když se skvěle uvolnil a zkoušel to hlavou. Všichni příznivci Holubic už jeho hlavičku viděli v síti, jenže jak říkám. Holubicím ve středu nebylo přáno. Místo toho přišel třetí zářez na pažbě od vysokého útočníka. Jarda Valtr neodhadl vysoký míč, sprintující útočník ho předběhl a následně si vychutnal brankáře Hajdu.

 

Dobříč : Holubice 3:1 (2:0)
Branky:
Valtr Jiří
Sestava: Hajda – Blažek, Valtr Jar., Vaigl – Helebrant, Mára – Prilepski, Krejčí(Zmrzlík), Bouška – Štofl, Valtr Jiř.
Náhradníci: Dvořák, Zmrzlík, Soukup, Fassman, Gabzdyl, Levins