DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 13.11.2019 19:49:32 

oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

Nábor mladých fotbalistů

18. září 2015 - Jakub Dvořák


 

Zájem o fotbal v Holubicích je! Nábor probíhá úspěšně

HOLUBICE – Máme za sebou pouze dva náborové tréninky pro mladé fotbalisty, ale zájem a nadšení je obrovské. V úterý do Holubic dorazilo 11 dětí, ve čtvrtek jich bylo ještě více. Pokud takový zájem vydrží, Holubice znovu obnoví svoji mládež.

„Zájem je velký. V úterý přišlo kolem 11 dětí, ve čtvrtek na druhém tréninku jich bylo dokonce 16. Navíc bylo pár omluvených,“ hodnotí nábor předseda František Mareš.

O děti se starají dva velice zkušení fotbalisté Holubic. Bývalý ligový hráč Viktorie Žižkov či Hradce Daniel Mašek společně s Romanem Slavíčkem, který v současné době trénuje A tým. Avšak donedávna ještě působil v Rakousku. Této dvojici navíc pomáhá z realizačního týmu i Václav Jednorožec.

Pokud budou mít děti dál tak velký zájem, plánují Holubice přihlásit mužstvo příští rok do soutěže a po menší pauze opět hrát mistrovské zápasy.

Pokud jste na tréninku pro mladé fotbalisty ještě nebyli a chcete se zúčastnit, tak neváhejte a dorazte buď v úterý, nebo ve čtvrtek17.00 na hřiště do Holubic. Nábor probíhá do konce září.