DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 13.11.2019 19:49:32 

oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

Holubice začaly přípravu bez Moravce

23. července 2015 - Jakub Dvořák

 

Holubice začaly přípravu bez Moravce

 

HOLUBICE - Fotbalová horečka se v Holubicích rozjíždí opět naplno! Už v úterý začali fotbalisté Sokola s první tréninkovou jednotkou pod vedením Romana Slavíčka. Letní příprava nabídne dvě přátelská utkání, jinak se bude tým připravovat v Holubicích na hřišti. V týmu už však nepůsobí zkušený obránce Jan Moravec.

První herní test bude v sobotu 8. sprna proti Kojeticím. Hrát se bude v Holubicích od 17. hodin. Druhé a zároveň poslední přípravné utkání bude následovat hned za týden 15. srpna v Lochkově. Zápas začne v 16. hodin.

První soutěžní utkání Holubice čeká 22. srpna na hřišti nováčka z Kosoře. Následovat bude domácí zápas s Hradištkem a poté se vydáme do Štěchovic.

V okresním přeboru proběhlo také několik změn v obsazení. Nově se v soutěži objevily týmy  Kosoře, Hradištka, Zlatníků, Roztok a Jenče.

Změny hlásí i Holubice. V týmu už dál nebude pokračovat zkušený obránce Jan Moravec a hostování na Tursku se Luďkovi Fassmanovi přeměnilo v přestup. O případných posilách budeme ještě postupně informovat, ale už nyní můžeme potvrdit, že například Pavel Rodr a Pavel Bouška budou nadále působit v holubickém dresu.

Tréninky jsou každé úterý a čtvrtek od 18. hodin.