DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 13.11.2019 19:49:32 

oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

Souhrn posledních tří utkání

15. dubna 2014 - Jakub Dvořák


 

 

Neporazitelnost, góly a body!

 

HOLUBICE - I tak se by dalo charakterizovat jarní počínání holubického A týmu. Fotbalisté Holubic proplouvají zatím jarní částí Okresního přeboru na jedničku. Z dosavadních čtyř utkání vybojovali svěřenci trenéra Jiřího Šarlingera 10 bodů z 12 možných. Díky této sympatické bilanci se tak tým zatím vzdaluje sestupovému pásu a je tu veliká naděje, že se soutěž udrží i pro příští ročník.

Cílem pro jaro bylo udržet tým v soutěži a zkusit se umístit v klidném středu tabulky. Když se podíváme v tuto chvíli na tabulku, drží se tým plánu na jedničku. Nesmíme však dělat usnout na vavřínech. Do Holubic přijedou ještě takové mančafty, jako jsou třeba Zbuzany či Libčice. Těžká ale zároveň velice důležitá utkání v boji o udržení odehrajeme také na půdě soupeřů. Je však velmi pozitivní, že hned zkraje sezony, se nám podařilo obrat o body naše nejbližší konkurenty.

Celkem A tým odehrál na jaře čtyři utkání a z toho dvě doma. Po vydřeném vítězství v Krňanech k nám zavítaly silné Psáry. Dlouho v Holubicích vedly 2:1 a zdálo se, že nám vrátí porážku z podzimního duelu, ale naši borci zabojovali a brankou Ivana Štofla v posledních minutách dokázali doma urvat alespoň bod. Po remíze 2:2 následoval dlouhý nedělní výlet do Jílového. Kde jsme sehráli s domácím béčkem skvělou partii. Porazili jsme Jílové 4:1 a dvěma brankami se na výhře podílel ve formě hrající Ivan Štofl. Do utkání naskočila rovnou v základní sestavě také nová posila z Roztok Jan Vlček. Poslední utkání se hrálo opět na holubickém pažitu. Doma jsme hostili Čisovice. Na podzim jsme u nich podali až ostudný výkon a obdrželi šest branek. To tým rozhodně nechtěl zopakovat a naopak se chtěl svým domácím příznivcům předvést. Začátek však Holubice prospaly. Čisovice vedly po prvním dějství 3:2. Jenže po pauze přišel nečekaný obrat. Áčko dokázalo vyrovnat a ještě k tomu Čisovicím nasázet další čtyři branky. Diváci tak viděli opravdu skvělý zápas. Po jednozápasovém útlumu se všem připomněl střelec Jiří Valtr, který vstřelil čtyři holubické branky. Další dvě přidal Ivan Štofl a naše duo, se tak může se pyšnit skvostnou bilancí 12 branek ve 12 utkání. Což je neskutečné! Je vidět, že hlad po gólech naši dva útočníci neztratili.

 

V dalším kole čeká Holubice tvrdý oříšek. Před námi je totiž velmi silný soupeř. V sobotu 19. dubna se utkáme ve Štěchovicích s tamním béčkem. Na podzim jsme dlouho odolávali náporu týmu, který byl doplněn o hráče třetiligového áčka, až jsme o cenný bod přišli v závěru utkání zbytečnou chybou. Co nás čeká nyní, nikdo neví, ale jarní výsledky našeho sobotního soupeře nejsou nijak světoborné. Dvě prohry a dvě remízy. Navíc naše utkání se překrývá s utkání domácího A týmu. Takže pokusit se odvézt nějaký ten bod, není rozhodně nějaká utopie. Víc se však dozvíme v sobotu! Pro hráče a fanoušky bude zajištěna doprava autobusem. Odjezd je naplánován v 15:00 ze hřiště. Samotné utkání začíná ve Štěchovicích v 17:00.

12.04. 2014

Holubice – Čisovice  7:3 (2:3)
Branky:
4x Valtr Jiří, 2x Štofl, Rodr
Sestava:  Hajda – Čížek, Valtr Jar., Moravec, Bouška – Vlček, Židoň, Rodr, Prilepski – Štofl, Valtr Jiř.
Náhradníci: Fassman, Hovězák, Levinský

06.04. 2014

Jílové B – Holubice  1:4 (1:3)
Branky:
2x Štofl, Valtr Jiří, Moravec,
Sestava: Hajda – Mára, Valtr Jar., Moravec, Bouška – Čížek, Vlček, Rodr, Prilepski – Štofl, Valtr Jiř.
Náhradníci: Vaigl, Hovězák, Wachtl,

29.03. 2014

Holubice – Psáry 2:2 (1:2)
Branky:
Štofl, Rodr
Sestava: Hajda – Vaigl, Valtr Jar., Mára, Bouška – Čížek, Židoň, Rodr, Prilepski – Štofl, Valtr Jiř.