DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 13.11.2019 19:49:32 

oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

Statenice 2:1 Holubice

29.05.2012 Jakub Dvořák


Po prohře doma s Kosoří, chtělo naše áčko tři body ze Statenic. Proti poslednímu týmu tabulky to byla jasná povinnost. Málem se nám to podařilo, vše zmařila strašná druhá půle.

 

A tým odcestoval do Statenic bez několika opor. K utkání nenastoupili Jaroslav Valtr, Milan Bláha, Miloslav Mára, František Blažek a Martin Wachtl. Sestava byla tak velmi zajímavá. První půle z našeho pohledu špatná nebyla. Již v prvních chvilkách utkání měl jasnou šanci tentokrát v poli hrající David Hajda, ale svůj pokus v branku neproměnil. Branku musel vstřelit až Kirill Prilepski. Byla to jeho první branka v této sezóně. Další naše příležitosti se neujaly. V brance předvedl několik jistých zákroků Jan Karfilát.
Ve druhé půli jsme byli, ale jako vyměněni. Dostali jsme dvě branky a velice jsme se zhoršili. Vystřídán byl po nesportovním chování Martin Volf a do útoku se postavil Jan Soukup místo Davida Hajdy. Našemu výkonu to nepomohlo. Šance jsme si chvílemi dokázali vytvořit, ale velmi nás trápila koncovka. Jednu velkou příležitost spálil Kirill Prilepski. Ztratili jsme tak opět tři body a příští týden přivítáme Roztoky, které nám nic zadarmo nedají.
 

Statenice 2:1 Holubice
Branky:
Prilepski
Sestava: Karfilát - Šindelář, Levinský, Vosáhlo, Zmrzlik - Prilepski, Helebrant, Židoň, Volf - Valtr Jiří, Hajda
Náhradníci: Dvořák, Soukup