DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 13.11.2019 19:49:32 

oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

Turnajová příprava skončila

25. srpna 2016 - Jakub DvořákTurnajová příprava skončila


 

HOLUBICE – Letní příprava holubických fotbalistů skončila. Nyní se A mužstvo plně soustředí na první soutěžní utkání. Během přípravy se Holubice zúčastnily dvou turnajů. Na prvním v Klobukách obsadily třetí místo, domácí k výročí 85. let TJ Sokol Holubice vyhrály.

Tréninky pod vedením trenéra Romana Slavíčka začaly už ke konci července. Zatímco v minulých letech tým většinou podstupoval náročné výběhy za účelem získání kvalitní fyzické kondice, letos se připravoval především na hřišti. První zápasový test podstoupily Holubice až na turnaji v Klobukách, který byl na programu 13. Srpna. Ze tří odehraných zápasů, A tým jednou padl v penaltovém rozstřelu (Libušín – Holubice 2:1), jednou vyhrál (Klobuky – Holubice 1:2) a v závěrečném duelu prohrál v základní hrací době (Vinařice – Holubice 3:1). Na turnaji tak Holubice obsadily 3. místo.

O týden později se konal dvoudenní turnaj v Holubicích k výročí 85 let od založení TJ Sokol Holubice. Účast přijmuly týmy Libčic, Dolan a Čechie Kralupy. V sobotu se proti sobě utkaly Libčice s Dolany a holubický soupeř z Okresního přeboru jasně vyhrál. Ve druhém utkání vyzvaly Holubice oslabenou Čechii Kralupy a vyhrál vysokým rozdílem 11:1. Ve finále se tak utkaly Holubice proti Libčicím.

Ještě předtím, než samotné finále vypuklo, proběhlo na trávníku slavnostní poděkování hráčům a funkcionářům Sokola, kteří byli před 40 lety u toho, kdy se nastartovala holubický era postupů, která měla svůj cíl až v Krajském přeboru. Následně si domácí premiéru ve zbrusu nových dresech odbyli hráči přípravky, kteří si zahráli proti Zákolanům. Výsledek však nebyl pro naše chlapce zrovna povzbudivý, ale věříme, že v příštím zápase podáme zcela odlišný výkon.

GALERIE | Na všechny fotografie se podívejte ZDE >>>

Do okresního derby ve finále vstoupili lépe domácí. Holubice vedly v brzké době 2:0. Následně padla branka na 3:0 a zdálo se, že vítězství je doma. Libčice se však vrátily do zápasu a udělaly z utkání pořádné drama. Závěrečné skóre nakonec bylo 4:4. Rozhodnout tak musel penaltový rozstřel, který ovládly Holubice.

Před prvním soutěžním duelem, který je v plánu na sobotu od 17. hodin proti Hostivicím, se tak holubický A tým slušně povzbudil. Nicméně je třeba říci, že ani na jednom ze zmíněných turnajů nebylo zrovna ideální složení týmu a mnoho hráčů chybělo ať už kvůli zranění, či jiným důvodům. Doufáme, že se začátkem nové sezony se tento neduh podaří odstranit a vykročíme tou správnou nohou.

Výsledky letní přípravy 2016

Turnaj v Klobukách (13.8. 2016)

Libušín - Holubice 2:1 na penalty
Branky: Peroutka

Klobuky - Holubice 1:2
Branky: Hovězák, Jurko

Vinařice - Holubice 3:1
Branky: Rodr

Turnaj v Holubicích (20. – 21. 8. 2016)

Holubice - Čechie Kralupy 11:1
Libčice - Dolany 13:0

O 3. místo: Dolany - Čechie Kralupy 8:4
Finále: Holubice - Libčice 5:4 na penalty

GALERIE | Na fotografie z turnaje se podívejte ZDE >>>