DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 13.11.2019 19:49:32 

oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

Zhodnocení letní přípravy

21. srpna 2017 - Jakub DvořákLetní příprava: Fiasko v Klobukách, dominance v Holubicích


 

HOLUBICE – Letní příprava před nadcházející sezonou už je minulostí. V neděli čeká Holubice první soutěžní utkání v I. B třídě, kam svěřenci Romana Slavíčka postoupili z Okresního přeboru. Jak holubický A tým pracoval během letní pauzy? Za sebou má dva přípravné turnaje a jeden samostatný zápas.

Na úvod přípravy se Holubice doma utkaly s Kaučukem Kralupy. Na to, že se jednalo o první zápas poté, co se hráči vrátili z dovolených, jsme uhráli velmi dobrý výsledek. Kralupy jsme na domácím hřišti porazili vysoko 10:4.

Následoval denní turnaj v Klobukách, který však našemu týmu, stejně jako v minulém roce, nevyšel. Do turnaje jsme vstoupili remízou 1:1 s Jedomělicemi, ale penaltový rozstřel dopadl lépe pro našeho soupeře. S domácími Klobuky jsme sice vedli 2:0, ale zápas se rozpoutal v divokou přestřelku, kterou jsme už nezvládli. Padli jsme 5:8.

Proti Vinařicím jsme chtěli napravit svoji hrdost, ale to se nám povedlo jen částečně. Výkon se zlepšil, hráči bojovali, ale opět to stačilo pouze na remízu 4:4. Penaltový rozstřel jsme podruhé na turnaji nezvládli a odjížděli domů poslední.

Po fiasku na turnaji v Klobukách přišel domácí Memoriál Otty Křtěna, na kterém si holubický tým rozhodně nechtěl udělat ostudu. A zápas o finále proti Baníku Švermov podle toho vypadal. Domácí podali výkon, který snášel parametry soutěžních zápasů a vyhráli vysoko 8:0.

Pěti góly se blýskl Jiří Valtr. Za zmínku stojí rovněž zapojení mladých odchovanců Romana Ježka, Filipa Valtra a Adama Valtra, kteří se na výhře také podíleli. Nejstarší ze zmíněných mladíků Roman Ježek navíc na turnaji patřil mezi nejvíce produktivní hráče. A nyní už není žádným tajemstvím, že jej Holubice stáhly z pražské Aritmy zpátky pod svá křídla.

Ve finále nás čekal jeden z tradičních rivalů z Tuchoměřic. Tak snadný duel jako v sobotu už to však nebyl. Nicméně Holubice opět ukázaly svoji sílu a vyhrály 4:1. Mezi střelce se ve finále zapsali Michal Peroutka, 2x Jiří Valtr a čtvrtý gól dal po centru Filipa Valtra již zmíněný Roman Ježek.

Generálka tak vyšla Romanu Slavíčkovi na výbornou. Obavy visí pouze nad možnostmi, které mu současný kádr nabízí. Z posil do Holubic v létě dorazil pouze místní Roman Ježek. Kdežto do přípravy se vůbec nezapojil důležitý člen základní sestavy Jiří Trlifaj a jedna z opor Kirill Prilepskiy těsně před nástupem do tréninku prodělal nepříjemné zranění ruky, se kterým musel na operaci a kvůli kterému se zatím nemohl přidat k týmu.

Osa z minulé sezony však zůstává pohromadě. Nezbývá tak nic jiného, než věřit, že se opět hráči semknou jako tým a první sezonu ve vyšší soutěži přežijí bez případných starostí o záchranu.

Na závěr bychom chtěli všechny holubické příznivce upozornit, že se domácí a většina venkovních utkání bude hrát nově v neděli. Startujeme už nyní od 17.00h, tak dorazte!

Holubice do toho!!!

Část galerie fotek z turnaje ZDE >>>. Celou najdete na našem oficiálním facebooku ZDE >>>.

Výsledky - letní příprava 2017

Holubice - Kaučuk Kralupy 10:4

Turnaj v Klobukách

Jedomělice - Holubice 1:1 prohra na penalty
Klobuky - Holubice 8:5
Holubice - Vinařice 4:4 prohra na penalty

 

Memoriál Otty Křtěna

Semifinále

Holubice - Švermov 8:0

Branky: 5x Valtr Jiří, Peroutka, Mašek
Sestava: Hajda – Vlk, Valtr Jaroslav, Trojan, Brož – Ježek, Čížek, Rodr, Jurko – Valtr Jiří, Peroutka
Náhradníci: Mára, Dvořák, Valtr Adam, Valtr Filip, Mašek

Tuchoměřice -  Klobuky  4:2

O 3. místo

Klobuky – Švermov 1:4

Finále

Holubice - Tuchoměřice 4:1

Góly: Valtr Jiří 2x, Ježek, Peroutka
Sestava: Pečonka – Vlk, Valtr Jaroslav, Trojan, Brož – Ježek, Čížek, Rodr, Jurko – Valtr Jiří, Peroutka
Náhradníci: Hajda, Dvořák, Mára, Valtr Filip, Valtr Adam