DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 13.11.2019 19:49:32 

oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

Chotětov 2:1 Holubice

4. září 2018


 

V Chotětově rozhodly penalty, Holubice braly jen bod

CHOTĚTOV – Ve druhém utkání nové sezony Holubice nestačily na Chotětov a po penaltovém rozstřelu si domů odvezly pouze bod. Zápas přitom nezačal vůbec špatně. Holubice vedly po trefě Jiřího Valtra. Ve druhém poločase však domácí vyrovnali a v penaltách pak získali bod navíc.

Ve druhém utkání na Holubice čekal nováček, který nasadil velmi agresivní styl fotbalu. Rychlá hra dělala Holubicím problémy, přesto to bylo právě hostující mužstvo, které jak první vstřelilo gól.

Milan Pilík se dostal ve vápně k míči, podržel si jej tělem a přiťuknul ho vedle Jiřímu Valtrovi, který už neměl problém skórovat.

Ve druhém poločase se však domácím podařilo vyrovnat. Lukáš Brož ztratil míč na vlastní polovině a soupeř z brejku potrestal rozhozenou obranu. Domácí hráč zakončoval ve vápně z voleje úplně sám.

Zápas tak dospěl k remíze a o bodu navíc rozhodovaly pokutové kopy. Brankář Robert Pečonka zvládl dvě penalty chytit, ale své pokusy zahodili Pavel Havrda, Jiří Valtr a Lukáš Brož. Holubice si tak nakonec z Chotětova odvezly pouze bod.

Chotětov – Holubice 2:1 (0:1) na pen. 3:2

Branky: Valtr Jiří
Sestava: Pečonka – Čížek, Vlk, Havrda, Brož – Ježek, Prilepskiy, Rodr, Peroutka – Valtr Jiří, Pilík
Náhradníci: Hajda, Helebrant, Jurko, Hergesell,