Nelahozeves 6:2 Holubice

8. listopadu 2017

Nelahozeves - Holubice 6:2. Rozhodl už první poločas

NELAHOZEVES – Třetí porážka v základní hrací době. Holubičtí fotbalisté padli na půdě ambiciózní týmu Nelahozevse 2:6. O výsledku rozhodla divoká první půle, po které se šlo do šaten za stavu 4:2 pro domácí. Dva čestné góly Holubic vstřelil Pavel Rodr, který se po dlouhé době objevil na pozici útočníka.

Nelahozeves postavila před sezonou velmi zajímavý tým a netají se ambicemi na postup do vyšších pater. V jejím kádru nalezneme například dva bývalé ligové fotbalisty. Stoperské duo tvoří Martin Müller a Jan Vorel. Síla domácího celku byla znát od prvních minut. Hrálo se od podlahy, soupeř nám nedal ani metr prostoru a dohrával každý souboj.

Do vedení šli domácí hned v úvodních minutách po standardní situaci, kterou holubická obrana podcenila. Na branku Nelahozevse se však podařilo brzy zareagovat. Hráči vyvinuli povedený presink, brankář zachyboval, pokazil rozehrávku a míč se dostal na vápno přímo k Pavlu Rodrovi, který střelou z první vyrovnal.

V 21. minutě byla proti našemu týmu nařízená penalta, která sice vypadala přísně, ale z pohledu sudího se dala brát jako kompenzace toho, že nevyloučil brankář Roberta Pečonku, za jeho hrubý faul v úvodních minutách. O tři minuty později kopali domácí druhou penaltu a šli už do dvoubrankového vedení.

V 38. minutě se šikovně uvolnil Rodr a střelou pod víko vykřesal pro Holubice alespoň částečnou naději, tu včak ještě před koncem prvního poločasu srazil čtvrtý gól Nelahozevse, který padl opět po standardní situaci.

Na začátku druhého poločasu Holubice dvakrát zaspaly a domácí trestali. Po hodině hry vedli už 6:2. Od této chvíle už se hrálo jen o to, aby tým domů neodjížděl s ještě větším přídělem.

V neděli čeká Holubice poslední domácí zápas v tomto roce. Od 14.00 přivítá A tým Lužec, který je o dva body v tabulce za námi a v posledním kole podlehl doma „B“ týmu Neratovic.

Nelahozeves – Holubice 6:2 (4:2)

Branky: 2x Rodr
Sestava: Pečonka – Salava, Trojan, Vlk, Brož – Ježek, Helebrant, Čížek, Peroutka – Rodr, Prilepskiy
Náhradníci: Mašek, Mára, Valtr Jaroslav