DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 13.11.2019 19:49:32 

oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

St. Boleslav 1:2 Holubice

27. listopadu 2017Stará Boleslav - Holubice 1:2, pen 5:6. Poslední zápas za dva body

STARÁ BOLESLAV – Poslední zápas v roce 2017 odehráli holubičtí fotbalisté na půdě Slavoje Stará Boleslav. Ačkoliv z gólu se jako první radovali domácí, nakonec to byly Holubice, kdo sahal po třech bodech. V konečném součtu však byly jen dva, a to díky zvládnutému penaltovému rozstřelu.

Zápas se hrál netradičně v sobotu od desíti hodin ráno a trenér Roman Slavíček neměl k dispozici hned několik hráčů ze základní sestavy. Chyběl obránce Jan Salava a zranění do hry nepustilo záložníka Michala Peroutku, který v posledních zápasech nabíral formu.

Do hry se tak dostali ostřílení holubičtí borci Vladimír Helebrant a Miloslav Mára a na lavičce byl už i uzdravený Jiří Valtr, který byl od září mimo hru a vynechal osm zápasů.

V prvním poločase byli holubičtí hráči lepším týmem na hřišti, ale často selhávala finální fáze před brankou. Hosté naši nefektivitu potrestali v 33. minutě a ujali se vedení.

V 59. minutě přišel do hry místo Romana Ježka Jiří Valtr a vyrovnání viselo ve vzduchu. O deset minut po jeho příchodu na hřiště skutečně padl gól.

Ondřej Jurko z levé strany nacentroval do vápna, kde se k míči dostal Valtr. Ten jej ale netrefil ideálně a balon putoval k volnému Prilepskimu na zadní tyč, kde už zbývalo pouze doklepnout do prázdné branky.

O několik minut později mohly Holubice dokonce přidat vítězný gól. Po zákroku na Pavla Rodra nařídil sudí pokutový kop, ale Jiří Valtr branku přestřelil.

Zápas tak dopadl v základní hrací době remízou a o tom, komu připadne bod navíc, musely rozhodnout penalty. V nich byly lepší Holubice. Poslední duel v tomto roce tak nakonec dopadl šťastně.

Stará Boleslava – Holubice 1:2, pen 5:6

Branky: Prilepskiy
Sestava: Pečonka – Mára, Trojan, Vlk, Brož – Ježek, Čížek, Helebrant, Jurko – Rodr, Prilepskiy
Náhradníci: Hajda, Mašek, Valtr Jiří, Hovězák,