oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

Holubice 3:1 Neratovice-Byškovice B

2. dubna 2018

Holubice - Neratovice-Byškovice B 3:1. Valtr dal opět dva góly

HOLUBICE – Jsme třetí! Po nedělní výhře A-týmu nad béčkem Neratovic-Byškovic 3:1 se Holubice posunuly na třetí místo v I. B třídě. Stejně jako v předešlém utkání v Benátkách pomohl k vítězství dvěma góly Jiří Valtr a dotáhl se v tabulce střelců na Romana Ježka s Pavlem Rodrem.

Oproti duelu v Benátkách šly Holubice do zápasu se značně osekanou sestavou. K dispozici trenér Roman Slavíček neměl Michala Peroutku, Františka Čížka a stále nemocného Kirilla Prilepskiho. Jen na lavičku usedl Ondřej Jurko, který nebyl zdravotně fit po brutálním faulu v prvním jarním kole.

Na góly si museli holubičtí fanoušci počkat až do druhého poločasu. V 50. minutě otevřel skóre Jíří Valtr, který zužitkoval Ježkovu přihrávku na přední tyč a po rychlém brejku překonal brankáře.

V 63. minutě už to bylo 2:0. A opět to byl Valtr, který vstřelil gól. Tentokrát však poněkud netradičně – trefil se totiž přímo z rohového kopu, který od praporku zahrával. To už ale hosté hráli v deseti, jelikož byl v 59. minutě vyloučen jeden z jejich hráčů po nesportovním chování.

Další čisté konto pokazil Robertu Pečonkovi soupeř čtvrthodiny před koncem, když po rohovém kopu snížil na 1:2.

O pár minut později byl však ve vápně faulován Jiří Valtr a pokutový kop proměnil kapitán Holubic Lukáš Brož. Utkání tak skončilo 3:1 ve prospěch domácích.

Holubice se díky druhé jarní výhře a prohře Nelahozevse na hřišti Libčic posunuly na třetí místo v tabulce. Důležité je také podotknout, že mužstvo Mnichovohradišťský SK B ze soutěže odstoupil a tabulka tak byla přepočítána. I tak ale patří Holubicím třetí příčka.

Příští zápas sehraje A-tým v neděli od 16.30 na půdě Mělníka a týden na to následuje volný víkend.

Holubice - Neratovice-Byškovice B 3:1 (0:0

Branky: 2x Valtr, Brož
Sestava: Pečonka – Mára (46. Jurko), Trojan, Vlk, Brož – Salava, Rodr, Helebrant, Ježek – Hovězák (87. Valtr Jaroslav), Valtr Jiří
Náhradníci: Jurko, Valtr Jaroslav