oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

Tišice 4:3 Holubice

23. října 2017

Tišice - Holubice 4:3. Šílený první poločas rozhodl!

TIŠICE – Tenhle zápas bolel! Holubice teprve podruhé v sezoně prohrály v základní hrací době. Na půdě předposledních Tišic hráči předvedli doslova tragickou první část utkání, kdy inkasovali čtyři góly. Stíhací jízda ve druhém poločase však nevedla ani k remíze. Duel skončil prohrou 3:4.

Není třeba si nic nalhávat – papírovým favoritem nedělního zápasu byly jednoznačně Holubice. Ačkoliv jsou v soutěži nováčkem, v probíhající sezoně mají daleko lepší výsledky než Tišice.

První poločas tomu však vůbec nenasvědčoval. Během něho musel brankář David Hajda, který nastoupil místo zraněného Roberta Pečonky, hned čtyřikrát lovit míč ze sítě. Poprvé se domácí prosadili po standardní situaci, když se lépe zorientovali a odražený míč napálili přímo do holubické branky.

Naprostou noční můrou byly v tom zápase rohové kopy. Ze čtyř inkasovaných branek jich Holubice dostaly po rohu rovnou tři! Dvakrát se hráč hostí prosadil hlavou, jednou se jednalo o dorážku nohou. Všechny situace ale měly jedno společné – pokaždé byl v pokutovém území neobsazený hráč soupeře.

Ve druhém poločase se Holubice vzchopily a začaly dávat branky. Parádní trefou z 25 metrů do šibenice otevřel účet František Čížek. Poté na něj navázal Michal Peroutka a střelou z velkého vápna do šibenice o sobě dal vědět i nejlepší střelec týmu Roman Ježek.

Na víc se však svěřenci Romana Slavíčka nezmohli a dopřáli tak Tišicím radost z první výhry v sezoně.

Tišice - Holubice 4:3 (4:0)

Branky: Čížek, Peroutka, Ježek
Sestava: Hajda – Salava, Trojan, Vlk, Brož – Ježek, Rodr, Čížek, Jurko (64. Hovězák) – Peroutka, Prilepskiy
Náhradníci: Hovězák, Helebrant, Mašek, Mára