DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 13.11.2019 19:49:32 

oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

Trenér Kačírek o dorostu

Trenér Pavel Kačírek poskytl pár vět o dorostu

HOLUBICE- 20.03. 2011 12:28

O PRVNÍM PŘÍPRAVNÉM UTKÁNÍ...

Dne 19.3. 2011 jsme sehráli první přípravné utkání v tomto roce proti sokolu Dolany. Víc než předvedená hra mě potěšil výsledek. Prvních třicet minut utkání bylo plně pod naší kontrolou. Tři góly, které jsme vsítili během těchto třiceti minut, bylo jen vyústěním naší herní převahy. Pak se hra vyrovnala a šance do půle se střídaly na obou stranách. Ve druhém poločase se náš herní projev úplně změnil. Domácí zcela ovládli hru a góly v naší síti na sebe nenechaly dlouho čekat. Ve 35min. druhého poločasu již bylo vyrovnáno. Ke konci utkání jsme přeci jen začali hrát opět fotbal a dostavilo se i pár našich šancí. Ve 40min. druhého poločasu rozehrával z dálky přímý kop Jakub Dvořák a díky clonění brankáře Dolan Davidem Gabzdylem, skončil míč v síti domácích. Jak se později ukázalo, byla to branka vítězná.

O TRÉNINCÍCH, PŘÍSTUPU HRÁČŮ...

Druhá půle utkání ukázala naší špatnou fyzickou připravenost, která se odvíjí od přístupu některých hráčů k tréninku. Nebudu jmenovat ty, kteří trénink někdy flákají, ale vyjmenuji ty, kteří jdou ostatním příkladem. Jsou to Jakub Dvořák a David Gabzdyl. Tito dva když trénují, tak trénují a nestarají se o stovky věcí okolo.

O POSILÁCH, O PRÁCI S TÝMEM...

V tomto utkání se představil nový hráč našeho mužstva, Vojta Ebr, který ukázal, že jeho fotbalový um nám rozhodně pomůže. Po půlročním trestu nastoupil též opět Tomáš Dobšinský, který svým fotbalovým uměním do mužstva rozhodně patří, takže všichni doufáme, že si ze svého předešlého ne zrovna košer chování vzal ponaučení.
I přes některé nedostatky v naší hře, si my oba trenéři myslíme, že se náš herní projev zlepšuje, což bylo vidět již v některých zápasech ke konci podzimní sezóny. Doufáme, že jarní mistrovské zápasy tento herní vzestup potvrdí.