DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 13.11.2019 19:49:32 

oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

M.Zmeškal

 

  Další rozhovor jsem se rozhodl udělat s talentovaným záložníkem našeho dorostu.Martinem Zmeškalem.

Ahoj Martine stal si se nejlepším střelcem dorostu po podzimní části, jak by si
 výkony dorostu zhodnotil?

Zdarec

Po podzimní části jsem  spokojenej   stačí  se podívat na tabulku. Tak že  spokojenost. I když některé zápasy jme  vyhráli  se štěstím, ale to k fotbalu patří. Takové umístění dorost nepamatuje.
Proti kterému soupeři se ti hrálo nejsnadněji a naopak proti kterému hraješ
nerad?

Nejsnadněji se mi hraje proti Libčicím,je to můj oblíbený soupeř.Hlavně se mi na ně daří střelecky.Nerad hraju proti Rudný , vůbec se nám na ni nedaří zahrát už několik let.Mají výborný tým
Ty hraješ střední zálohu, ale hrával si také někdy v obraně. Kde se cítíš lépe?
 Hrával Jsem levého beka.Nejlépe se cítím na střední záloze,kde pomáhám bránit a podporovat útok.Tak že záloha mi opravdu vyhovuje.
 Stal si se nejlepším střelcem Holubic, myslíš i na krále střelců v celé soutěži?
Nejlepším střelcem jsem se stal hlavně díky spoluhráčům, kteří mi připravovali góly,hlavně Kirill se kterým si moc rozumím.Tak vyhrát krále střelců celé soutěže kdo by nechtěl,když mi kluci pomůžou proč ne.
Máš doma svého trenéra , jaké to je mít za trenéra svého tátu?
Je to výhoda i nevýhoda,nic zvláštního na tom není. Hlavně na mě vidí pořád chyby no. Nemůžu si poručit co chci hrát.Jak si někdo myslí.
Jak myslíš že dopadne jarní část sezony?
Doufám že dopadne dobře,budeme bojovat a na 1 místo už nikoho nepustíme.Důležité bude aby se někdo nezranil,nemáme tak široký kádr.Hlavně aby chodily hráči jako je třeba Martin Volf,který pomáhá Á týmu pak nám chybí a nemůže hrát za dorost.To je citelná ztráta a Kirill to je základ našeho týmu,kapitán mužstva.

A poslední věta na rozloučení?

Hoši bojujem poslední rok v dorostu .