DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 13.11.2019 19:49:32 

oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

Rozhovor s trenérem A týmu
14.5 2013

Rozhovor s trenérem A týmu


A tým upadl do krize.A má na mále.Je poslední v tabulce.A posledních 6 zápasů musí vyhrát aby se udržel.Trenér Hamouz bude spoléhat na současný kádr.Žádné velké změny nechystá.A v útoku počítá s mladou nadějí Kirillem Prilepskim.Trenér veří, že se tým udrží a začne konečně předvádět celý zápas hru, na kterou se všichni budou rádi dívat.

Dobrý den právě vám skončil trénink, jak jste s ním spokojený??

S tréninkem jsem spokojený, trénujeme už od 4. Ledna, byly jsme i na soustředění, natrénováno máme pomalu nejvíce v soutěži. Jsem rád ze trénovat chodí i mladí z dorostu.

Pojďme k tomu poslednímu zapasu. Takhle zbytečně ztratit 3 body…

Vůbec jsem to nechápal, tým hrál v první polovině  výborně,podařilo se nám prakticky vše, na co jsme sáhli, ovšem přišel druhy poločas a my jsme úplně odpadli. Mužstvo, které celou dobu  nevytvořilo nic najednou vyrovnalo a to jsme měli ještě štěstí že souper nedal v závěru 4 gól. Opravdu na střídačce jsem se cítil trapně….chtěl jsem se sbalit a odejít pěšky do Dolan.Kluci si musí uvědomit, že hrají za Holubice a musí bojovat, hrát se srdíčkem. Za mé éry jsme všichni byli“HOLUBIČÁCI“ bojovali jsme, a to těm mladým hráčům teď chybí.

Jaká je nálada v týmu??

Nálada je v týmu dobrá pořád, ovšem někdy po nepodařených zápasech to ti mladí neberou vážně a občas si z toho udělají srandu a myslí si , že to nějak přejde ,zato ti starší vědí, že  to musí odčinit

Jak vidíte situaci ohledně mladých hráčů, kteří nehrají a nejsou spokojeni??

Na začátku sezony se určilo, že hlavní prioritou je udržení A týmu.Né, že si myslí, že půjdou v důležitém utkání za dorost. Priorita je A tým. Musí si uvědomit, že v dorostu odehrají posledních pár zápasů a dalších 20 let budou tahouni A týmu a to oni ještě nepochopili.

V sezoně nám chybí střelec v útoku.

Ano, těch branek nedávají útočníci moc, musejí se hráči o to podělit. Bohužel, už tady není takový kanonýr jako je Jiří Valtr a Dušan Ježek je zraněný, takže se musíme spoléhat na to, co momentálně máme k dispozici.

Nešťastné jsou výsledky, kdy hrajeme dobře, jenže proste, doplácíme na chyby.  

V této soutěži na tom herně nikdo není lepší než my.My bychom mohli klidně hrát o klidný střed tabulky.Bohužel, nedáváme branky, neproměňujeme důležité šance.A soupeř nás vždycky potrestá

Jak je na tom zraněný Tomáš Hrabánek??

Tomáš se pomalu vrací už by se měl zvolna zapojovat do tréninku…uvidíme, jak rychle se vrátí zpátky do bývalé formy.

Myslíte si, že tým udržíte???

Já týmu pevně věřím. A doufám, že se v soutěži udržíme.

Díky za rozhovor.

Nemáš zač