DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 13.11.2019 19:49:32 

oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

Špinarová předčila i Katapult

27. července 2015 - Jakub Dvořák


 

Špinarová překonala v Holubicích Katapult

HOLUBICE - Na tohle letní vystoupení se bude v Holubicích vzpomínat ještě dlouho. Legendární zpěvačka Věra Špinarová překonala v návštěvnosti i rockovou kapelu Katapult. Cestu si v sobotu 25. července na její koncert našlo přes 700 lidí, kteří rozhodně neodcházeli ze sportovního areálu místního Sokola zklamaní.

Někdejší hvězda české popové scény napochodovala před diváky v půl deváté večer a téměř hodinu a půl zpívala bez přestávky své největší hity. Tím nejznámějším, písní Jednoho se vrátíš z filmu Tenkrát na Západě, celé vystoupení ukončila a dočkala se potlesku ve stoje. Tleskalo ji přes sedm set párů rukou, takovému publiku v Holubicích nezpíval ani Olda Říha se svým Katapultem.

Předseda Sokola Holubice František Mareš je s celou akcí maximálně spokojen. O koncert Špinarové monitoroval už několik týdnů až měsíců předem enormní zájem. „Za Sokol jsem rád, že se celá akce povedla. Chtěl bych poděkovat paní Věře za tento báječný zážitek a také sponzorům, kteří se podíleli na jeho uskutečnění,“ hodnotil Mareš vystoupení.

Příznivci kvalitní hudby se nemusí obávat, že by tímto počinem v Holubicích končili s „megakoncerty“, jež v posledních letech nesou velké úspěchy. Po Turbu, Argemě, Katapultu či Harleji přijde další velké jméno. „Na příští rok už máme konkrétní představu, ale prozradit o koho se jedná, ještě nemohu. Avšak věřím, že lidé budou opět spokojeni,“ prozradil předseda František Mareš.

Pokud živé muziky stále nemáte dosti, nenechte si ujít poslední srpnovou sobotu. S létem se v Holubicích rozloučí kapela TYP.